Новини
Всі публікаціі

Якість та безпеку рослинно-вершкової суміші ТМ «Тульчинка» підтверджено в Європі – нова рекламна кампанія «Доброго знаку»

19 червня 2015
Якість та безпеку рослинно-вершкової суміші ТМ «Тульчинка» підтверджено в Європі – нова рекламна кампанія «Доброго знаку»
З 20 червня на телеканалах СТБ, ICTV, Новий Канал, М1, М2, QTV відомі телеведучі Ігор Кондратюк та шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво розкажуть мільйонам телеглядачів як потрібно обирати якісні продукти та чому варто робити свій вибір на користь продуктів з «Добрим знаком». У рамках проекту телеглядачам також нагадають, що на початку 2015 року рослинно-вершкова суміш ТМ «Тульчинка» першою в Україні пройшла жорстку перевірку в європейських лабораторіях та отримали визнання національної кампанії контролю якості та харчової безпеки продукції – «Добрий знак».
 
Рослинно-вершкові суміші ТМ «Тульчинка» – це високоякісний продукт, давно відомий українським споживачам. Господині активно використовують суміші ТМ «Тульчинка» для приготування бутербродів, заправки гарнірів, смаження та випічки, адже цей продукт вдало поєднує в собі все найкраще від вершкового масла та олії. Завдяки наявності у складі олії, суміші ідеально підходять для смаження та випічки, а вершкове масло надає стравам приємний та ніжний  вершковий смак. 


«Добрий знак» телеканалу СТБ — унікальний в Україні соціальний проект з оцінки якості, безпеки продукту та чесності його виробника. Компанії та їх продукція проходять дуже ретельну і незалежну перевірку. Вплинути на результати перевірки неможливо. Для забезпечення незалежності результатів перевірку проводять у європейських лабораторіях. Успішно пройти перевірку можуть лише найкращі підприємства та продукція.  Перший етап перевірки охоплює всі аспекти виробництва, які впливають на якість: починаючи від сировини з якої виробляється продукт, закінчуючи компетентністю персоналу. Другий етап – контроль безпеки продукту, який включає перевірку на всі потенційно небезпечні компоненти. Завершальний етап — це перевірка чесності, показником якої є відповідність маркування до дійсного складу продукту. Виробники, які успішно пройшли перевірку, отримують спеціальну відзнаку якості та безпеки своїх продуктів — «Добрий знак». «Добрий знак» гарантує споживачу високу якість та безпеку продукту і підтверджує, що продукт можна сміливо купувати та споживати.