Новини
Всі публікаціі

Новинка! «Овочі гриль», «Перець гриль» та «Ковбаски гриль». Оригінальні смаки плавлених сирів ТМ «Ферма» вже у продажу.

21 квітня 2017
Новинка! «Овочі гриль», «Перець гриль» та «Ковбаски гриль». Оригінальні смаки плавлених сирів ТМ «Ферма» вже у продажу.

Нові незвичайні смаки плавлених сирів ТМ «Ферма» вже сьогодні можна знайти на полицях українських магазинів. Улюблені овочі та ковбаски гриль в поєднанні з плавленим сиром у зручному форматі (90г) потішать своїм відмінним смаком та якістю. Сирки виробляються з інгредієнтів власного виробництва: сиру та масла «Ферма» з додаванням шматочків овочів та ковбасок гриль».

Сир плавлений «Овочі гриль» -  це ідеально збалансоване  поєднання смаку плавленого сира з насиченим смаком улюблених овочів гриль: баклажана, перцю та помідора. Смак має легкі нотки цибулі та кропу.

Сир плавлений «Перець гриль» поєднує в собі вершковий смак плавленого сиру і ароматний смак перцю гриль. Соус «Табаско» робить сир пікантним, але при цьому  зовсім негострим.

Сир плавлений «Ковбаски гриль»  має насичений смак, що поєднує улюблений плавлений сир «Ферма» та шматочки апетитних ковбасок гриль.

Скуштуйте нові плавлені сирки «Овочі гриль», «Перець гриль» та «Ковбаски гриль» ТМ «Ферма» та додайте нових смаків до сезону пікніків.